ANUNT - acord de mediu pentru proiectul „Colectarea si epurarea apei uzate menajere în localitatea Feleacu, comuna Feleacu, judetul Cluj – etapa II, bransamente”

COMUNA FELEACU anunta publicul interesat asupra depunerii solicitãrii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Colectarea si epurarea apei uzate menajere în localitatea Feleacu, comuna Feleacu, judetul Cluj – etapa II, bransamente” propus a fi amplasat în comuna Feleacu, judetul Cluj.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, din Cluj-Napoca, str. Calea Dorobantilor nr. 99 si COMUNA FELEACU, cu sediul în comuna Feleacu, nr. 131, judetul Cluj, în zilele de luni – joi între orele 09:00 – 14:00 si vineri între orele 09:00 – 12:00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, Cluj-Napoca, str. Calea Dorobantilor nr. 99, judetul Cluj.